Aktualności

Projekt Sparkassse II edycja dla studentów ekonomii

Po raz kolejny rusza na uczelni PWSZ w Głogowie projekt zorganizowany przy współpracy PWSZ w Głogowie, Fundacji FIiZR z siedzibą w Głogowie oraz grupy finansowej Sparkasse nt. Zrównoważonego rynku finansowego.

Projekt prowadzony jest w formie kursu i obejmuje zagadnienia związane z finansami oraz bankowością w Niemczech i Europie. Zajęcia prowadzone w języku angielskimn oraz niemieckim w zależności od grupy językowej i jest skierowany do II roku kierunku Ekonomia.
w piątek 06.03.2015 w godzinach 15-18 w sali 210A grupa angielskojęzyczna
w sobotę 07.03.2015 w godzinach 11-12 w sali 210A grupa niemieckojęzyczna

Raz w miesiącu studenci będą uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez dyrektora oddziału Sparkasse Barmin Mathiassa Braschinga i poznawali tajniki niemieckiego systemu finansowego Niemiec. Grupa finansowa Sparkasse jest także związana z naszym regionem, gdyż także przed II wojną światową placówki Sparkasse funkcjonowały w Głogowie.

Oficjalna prezentacja prac studentów w języku niemieckim i angielskim odbędzie się w dniu 8 maja 2015 roku. Na zakończenie kursu rozdane zostaną certyfikaty dla uczestników.

Podziel się na:
udostępnij:

Witam serdecznie na stronie akademickiej PWSZ Głogów dr Izabella Ewa Cech - adiunkt UJW Polkowice i PWSZ Głogów, doradca podatkowy, dyplomata a.D, publicysta, dziennikarz i wydawca. Teoria i praktyka połączona w jednym pomaga zdobywać nowe rynki i poszukiwania nowych form opodatkowania. Poszukiwanie źródeł przedsiębiorczości oraz opodatkowania potrzebne jest do zrozumienia świata i ewolucji przedsiębiorcy. Wszelkie dokładne pozostałe informacje z życiorysu dostępne są po zalogowaniu